וילנה בחורף

אם אתם מחפשים מקום שיש לו הרבה מה להציע אך עדיין לא מוצף על ידי תיירים, וילנה תהיה יעד החורף שלכם. החורף יכול להיות התקופה הכי יפה בשנה, וישנן מספר דרכים לחקור את הארץ בתקופה זו של השנה. בחורף, ליטא נחה בדרך כלל מתחת לשמיכה של שלג לבן, ולכן זהו היעד החורפי הטוב ביותר שתוכלו לדמיין.

וילנה

היא עדיין אחד היעדים התיירותיים הפופולריים ביותר במדינה, וזה דבר טוב, שכן ישנם מלונות רבים, מסעדות, חנויות, מוזיאונים ואטרקציות אחרות, כך שתוכלו ליהנות באמת מביקורכם מבלי להישבר הבנק. טיול יום הוא חובה למי שמעוניין בטיולי חורף בליטא, במיוחד בחודשי החורף, אך גם לתיירים.

בחורף

בווילנה יש הרבה יותר אירועים שמפורסמים בדרך כלל בעיר, אך רבים מכדי לרשום כאן, כך שתוכלו לבדוק את לוח השנה כאן. טוב לדעת שבליטא יש אירועים ופעילויות רבות בחורף, המוצעות הן לתיירים והן לתושבים המקומיים, עדיף להביט בהם. אני מקווה שזה ייתן לך מושג טוב יותר למה לצפות ולעודד אותך לבקר בווילנה בדצמבר ובחג המולד בליטא. אם תרצה לבקר בווילניוס בדצמבר או בינואר ולשתף בחוויותיך, אנא השאיר תגובה למטה.

אם ברצונכם להפוך את טיול החורף שלכם לליטא לחוויה בלתי נשכחת, עליכם בהחלט לתכנן זאת מראש. אם אתם מבקרים בליטא בחורף, אנא צרו איתי קשר למידע נוסף על תנאי מזג האוויר בליטא.

ניתן להגיע בקלות למרכז וילנה ברגל, ובמזג אוויר טוב תוכלו לחקור את העיר ברגל. תוכלו ללכת למקומות בהם מתקיימים שווקי חג המולד, כמו למשל שוק חג המולד בקלייפדה, השווקים בעיר העתיקה או השוק בעיירה Vytautas.

טיול בווילנה בדצמבר, ינואר או פברואר יכול להיות אידיאלי אם אתם מוכנים למזג אוויר חורפי. עם תחילת פברואר, מזג האוויר בליטא יהפוך מתון וחם יותר, במיוחד לאורך החוף. אם אתה רוצה לבקר בליטא בחורף, עדיף פברואר על דצמבר.

בחורף זה ליטא מושלגת וטמפרטורה של -30 מעלות צלזיוס. לאור הלחות, הטמפרטורה מרגישה קרה במשך חצי השנה, עם אפשרות לגשם ושלג. אני מאמין שחורף מסוג זה בליטא טוב לטיול בווילנה בפברואר, מרץ, אפריל, מאי, יוני, יולי ואוגוסט.

בגלל ימי התואר הגדלים בלבד

פריחת האביב הראשונה יכולה להופיע בווילנה בפברואר, מרץ, אפריל, מאי, יוני, יולי ואוגוסט. אם אתם מחפשים מזג אוויר יבש, עליכם לעשות הכנות באפריל / מרץ ואז בספטמבר. הזמן הטוב ביותר לגלוש בליטא הוא לעתים קרובות 17 בדצמבר, כאשר האבקה הטרייה עמוקה. "פריחת האביב הראשונה" עלולה להתרחש בין פברואר למרץ, בהתבסס על העלייה היומית בטמפרטורות.

וילנה תהיה יבשה במשך 22 יום בחודש

יום אחד בממוצע באוקטובר וממוצע של 16 יום בדצמבר. יוני יבש יותר מיוני: באפריל יורד שלג בממוצע 3 ימים, אך באוקטובר, נובמבר, דצמבר, ינואר, פברואר, מרץ, אפריל, מאי, יוני, יולי, אוגוסט, ספטמבר, אוקטובר ונובמבר. תחזית מזג האוויר לחודשים הקרובים: בחודש אפריל, זה יהיה יבש במשך 20 יום במשך שנה ויהיה יבש במשך 15 יום בכל ימות השנה, עם מגבלת שלג של 2-4 אינץ 'במאי ו 2-3 אינץ'. ביוני וביולי. ותחזית מזג האוויר לחודשים הקרובים באוגוסט ובספטמבר: יש סיכוי לשלג בשבועיים הראשונים של ספטמבר ו- 1-2 ס"מ באוקטובר. אבל זה יישאר יבש בליטא במשך שישה ימים בנובמבר ובפברואר ובמרץ.

וילנה תישאר יבשה במשך 5 ימים בחודש, אך בחודש פברואר יורד שלג במשך 17 יום בממוצע ובינואר למשך 19 יום בממוצע. זה יהיה יבש כל השנה, עם מגבלת שלג של 2-4 אינץ 'בחודש מאי ו 2-3 אינץ' ביוני ויולי, והוא יהיה יבש במשך 6 ימים בחודש.

וילנה תהיה יבשה במשך 18 יום בחודש

אך בנובמבר יורד שלג במשך 5 ימים בממוצע. זה יהיה יבש כל השנה, עם מגבלת שלג של 2-4 אינץ 'בחודש מאי ו 2-3 אינץ' שלג ביוני ויולי, וכנראה ירד שלג של 11 ימים בממוצע ממרץ עד יולי. יהיה יבש יותר במשך 8 ימים בשנה, בינואר, פברואר, מרץ, אפריל, מאי, יוני, יולי ואוגוסט ובנובמבר ככל הנראה יורד שלג של 7 ימים בממוצע בממוצע בסך הכל 16 יום.

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בליטא מתחילה כאן

כבר הצטרפת לקבוצת הפייסבוק שלנו?

הצטרפו לקבוצת המטיילים שלנו בפייסבוק ותקבלו המון טיפים, המלצות ומידע חשוב על וילנה!